Krzysiek Borek24.01.2016
16GB wariant pamięciowy OnePlus 2 niedostępny w Stanach Zjednoczonych i Europie

Spokojnie i po cichu OnePlus postanowił „uśmiercić” 16GB wariant pamięciowy OnePlus 2. Sytuacja dotyczy sprzedaży tego modelu w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i rynków wschodzących w Europie i Indiach.

Tak czy owak, nadal będzie dostępny w niskim nakładzie, a po jego wyprzedaniu, zainteresowani będą mogli kupić tylko i wyłącznie model z 64GB pamięci na swoje dane.

16GB pamięci na dane użytkownika to zdecydowanie za mało w dzisiejszych czasach, poza tym, producent zaoszczędzi na produkcji i zwiększy zyski dzięki jednemu dostępnemu wariantowi. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany sprzętem z 16GB pamięci zawsze może sięgnąć po OnePlus X, który obecnie kosztuje 249$ (1020 zł bez podatku). Dodatkowo użytkownik tego modelu dzięki hybrydowemu DualSIM może rozszerzyć domyślną pamięć dzięki karcie pamięci.

Według informacji zwrotnej zauważyliśmy znacznie większe zainteresowanie wersją z 64GB pamięci w Ameryce Północnej i Europie, więc usunęliśmy wersję 16GB z internetowego sklepu w tych rejonach.

Wystarczy zapytać niektórych użytkowników iPhone`a, co sądzą o 16GB pamięci wbudowanej. Dla mnie taki sprzęt nie ma w ogóle prawa bytu i standardem powinny być przynajmniej 32GB pamięci lub więcej.

Źródło: technobuffalo.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek