Krzysiek Borek18.07.2015
28 lipca Motorola zaprezentuje nowe smartfony

Przedwczoraj Motorola rozpoczęła wysyłanie zaproszeń na konferencję prasową, która odbędzie się 28 lipca bieżącego roku. Prawdopodobnie amerykański producent urządzeń mobilnych, należący do Lenovo zaprezentuje nowe smartfony.

Obok kolejnych generacji Moto G i X, prawdopodobnie ujrzymy kolejny smartfon na wyłączność dla sieci Verizon, będzie to kolejne urządzenie z serii DROID. Nie zapominajmy również o eksperymencie znanym jako Moto X Sport.

main

Spoglądając na obrazek powyżej możemy dostrzec napis „XOX Moto”, choć bardziej wygląda mi on na „XGX Moto”, co przekłada się na prezentację dwóch wariantów Moto X, a także modelu G.

Tegoroczna odsłona Moto G zostanie wyposażona w 5 – calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720p, aparat główny z 13MPix matrycą z tyłu i 5MPix z przodu. Sprawne działanie zapewni 64 – bitowe SoC Snapdragon 410, 1 lub 2GB pamięci operacyjnej. Użytkownik dostanie do dyspozycji 16GB pamięci na swoje dane i baterię o pojemności 2,470mAh. Nie zapominajmy również o działaniu słuchawki na podstawie Androida 5.1.1. Lollipop.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek