Michał20.02.2014
ACR Drift – nowa, darmowa gra dla miłośników driftu

ACR Drift to gra która pojawiła się w App Store w dniu dzisiejszym. Jak sama nazwa wskazuje jest to apka przeznaczona dla wszystkich miłośników driftu.

W ACR Drift mamy do dyspozycji kilkanaście różnego rodzaju aut, dzięki którym będziemy mogli ścigać się z innymi graczami, a także wykonywać szalone drifty. Kilka chwil temu zainstalowałem grę z czystej ciekawości na swoim iPhone 5s i powiem szczerze, że aplikacja zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Poniżej umieszczam krótki filmik, który na pewno zachęci Was do instalacji tejże gry.

Aplikacja dostępna jest w App Store zupełnie za darmo i możecie ją zainstalować zarówno na iPhone jak i iPad. Gorąco polecamy.

ACR DRIFT
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
  • Snik3rs

    Gra jest niestety beznadziejna. Zero w tym realizmu, zero frajdy z jazdy/driftow. Niechętnie musze to przyznać ale nie ma na iOS tak dopracowanej pod względem fizycznym gry (jeśli chodzi oczywiście o Drift) jaką jest Real Drift Free na Androida. Grafika jest tam całkiem przyjemna, ale fizyka samochodu jest za to rewelacyjna. Polecam sprawdzić jeśli ma się tylko możliwość. Jeśli jest coś podobnego na iOS to chętnie się o tym dowiem:))