Krzysiek Borek31.10.2016
Adapter Dual SIM (Bluetooth) NeeCoo – drugi numer do naszego iPhone

Od dłuższego czasu jestem przyzwyczajony do korzystania telefonu z jedną kartą SIM i więcej mi nie potrzeba, jednak od czasu do czasu dostaję do testów telefony z dwoma czytnikami kart, ale iPhone’y fabrycznie ich nie mają.

Można dodać drugi za pomocą interesującego i taniego adapteru Dual SIM, korzystającego z Bluetooth.

Takie urządzenie ma firma NeeCoo i jest ono kompatybilne z iPhone’em 5S, SE, 6/Plus, 6s/Plus, iPadem i iPodem. Akcesorium jest bardzo lekkie, a zarazem poręczne, więc można je umieścić nawet w portfelu.

Należy również pamiętać, że działają z nim tylko karty nano SIM i żadne inne. Wbudowana bateria o pojemności 380mAh oferuje 4 godziny użytkowania i 72 godziny działania w trybie czuwania. Ponadto w App Store dostępna jest aplikacja Morecard wymagana do obsługi adapteru.

1464599794786565

W swoim przypadku nie widzę praktycznego zastosowania dla adaptera firmy NeeCoo, ale wierzę, że być może komuś z pewnością może posłużyć, jeżeli nie chcemy chodzić z dodatkowym telefonem i numerem. Warto jednak pamiętać, że produkt działa tylko 10 m od sparowanego z nim urządzenia, będąc od niego dalej,możecie napotkać problemy z jego działaniem.

Adapter kosztuje 29,99$ (120 zł bez podatku) i kupicie go tutaj.

Źródło: Gearbest.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek