Krzysiek Borek19.10.2015
Aktualizacja Springtomize 3 wprowadzająca wsparcie dla iOS 9 już wkrótce

Jedną z najpopularniejszych metod personalizacji iOS jest bez wątpienia wtyczka Springtomize 3, pozwala ona wprowadzać drastyczne zmiany, związane z interfejsem systemu, czego nawet Apple by się nie podjęło.

Wtyczka pozwala na usunięcie zbędnych elementów z belki statusu, dodanie większej ilości ikon do docka, zmienić animacje i co najważniejsze zmniejszyć ikony aplikacji i gier, a także ich etykiety. Osobiście nie przepadam za zbyt dużymi ikonami w iOS od początku jego istnienia, więc zawsze po wykonaniu Jailbreak pobieram/kupuję Springtomize.

Filippo Bigarella nie będzie pracował nad aktualizacją, choć jako główny programista na pewno udostępni kod źródłowy odpowiednim osobom. Aktualizacja jest w dobrych rękach, będą nad nią pracowali jego dwaj przyjaciele. Deweloper na razie nie będzie pracował przy tego typu projektach, wszystko z powodu studiów i spraw prywatnych, które nie pozwalają mu poświęcić odpowiedniej ilości czasu na pracę nad Springtomize.

Rozszerzenie zostanie tylko zaktualizowane, twórca nie zamierza zmieniać jego generacji. Podejrzewam, że oprócz wsparcia dla iOS 9 nie zauważymy nic nowego. W końcu obecna funkcjonalność pozwala całkowitą personalizację wyglądu interfejsu i nie tylko.

Zaktualizowana wersja pojawi się w ciągu paru tygodni, a imię dewelopera, który nad nią pracuje jest obecnie nieznane. Aktualizacja będzie darmowa dla wszystkich, którzy kupili rozszerzenie za 2,99$, jeśli tego nie zrobiliście będziecie musieli za nie zapłacić podczas pierwszego pobrania z repozytorium BigBoss.

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek