Krzysiek Borek06.08.2015
Aktualizacja TestFlight wprowadza wsparcie dla iOS 9 i watchOS 2

Wczoraj Apple udostępniło aktualizację dla aplikacji TestFlight, który wprowadza wsparcie dla wielu funkcji dostępnych w iOS 9, a także daje możliwość sprawniejszego zarządzania powiadomieniami.

Programiści mogą teraz sprawdzić działanie watchOS 2 w wersji poglądowej i pobranie tylko wymaganych plików dla danego urządzenia mobilnego podczas instalacji aplikacji. Pozwala to na zaoszczędzenie miejsca na iGadżecie i szybsze pobranie aplikacji lub gry.

test

Aplikacje dedykowane watchOS 2 beta zostaną automatycznie zainstalowane na Apple Watchu pod warunkiem, że użytkownik włączy „automatyczne pobieranie” w dedykowanej aplikacji na iPhonie. Aplikacja doczekała się również aktualizacji powiadomień, teraz możemy wybrać czy mają się jedynie wyświetlać na urządzeniu lub nie, to samo dotyczy powiadomień dostarczanych na pocztę elektroniczną.

  
Nadal trwają beta testy iOS 9 i watchOS 2, obydwa systemy operacyjne pojawią się dopiero we wrześniu. Zanim się pojawią Apple ma jeszcze sporo czasu na zastosowanie wszystkich, wymaganych poprawek.

Źródło: appleinsider.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek