Krzysiek Borek06.03.2017
Amazon sprzedaje w Indiach iPhone’a 6 32GB

Ostatnio informowaliśmy was o nowej wersji iPhone’a 6 z 32 GB pamięci wewnętrznej przeznaczonej na rynek Azjatycki. Wygląda na to, że to nie jedyny teren, na którym sprzęt będzie dostępny, ponieważ Amazon wprowadził go do sprzedaży w Indiach.

iPhone 6 32 GB jest bohaterem strony głównej, a jego cena wynosi 28,999 rupii, co daje 435$, choć ta cena obowiązuje do jutra, potem sprzęt wróci do rekomendowanej ceny wynoszącej 30,700 rupii. Nawet docelową cenę można obniżyć, wystarczy oddać stary telefon, aby to uczynić i można się również załapać na darmową przesyłkę.

Model z 32 GB jest tańszy od modelu z połową miejsca (16 GB), ale jest jeden problem. iPhone 6 jest dostępny wyłącznie w wariancie kolorystycznym Space Gray i na inne się nie nastawiajcie. Wygląda na to, że to nowe urządzenia, a nie refurby, choć Apple starało się o pozwolenie na sprzedawanie refurbów na terenie Indii.

Sprzedaż w Indiach zaczęła się parę dni po Tajwanie, choć w przypadku tego Azjatyckiego kraju do 10 marca przyjmowane są zamówienia przedsprzedażowe. Najwcześniej ten model był dostępny w Chinach, ponieważ pojawił się w połowie zeszłego miesiąca.

Nie wydaje mi się, żeby ten wariant pamięciowy pojawił się u nas w kraju, poza tym Apple w ogóle nie reklamuje go w swoich regionalnych sklepach i podobnie jest z operatorami sieci komórkowych.

Źródło: appleinsider.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek