Michał26.10.2014
Android 5 Lollipop vs iOS 8.1 – porównanie interfejsu

Android 5 Lollipop to najnowszy system operacyjny, który został zaprezentowany przez Google ponad tydzień temu. Oficjalna premiera systemu ma mieć miejsce w przyszłym miesiącu.

Dziś chciałbym Wam zaprezentować porównanie interfejsu nowego Androida 5 Lollipop (po prawej) z systemem iOS, a dokładnie iOS 8.1 (po lewej). Który Waszym zdaniem jest ładniejszy?

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

Źródło: redmondpie.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • fsdsf

  Oba są ładne, ale mi się podoba chyba bardziej Android. Czekam na aktualizację do mojego SGS4 ;)

  • Anonymous

   Pewnie będzie trzeba trochę poczekać bo póki co jeszcze KitKat 4.4.4 nie trafił na S4, a co dopiero 5.0. Priorytetem będzie S5 więc pewnie za pół roku dostanie go S4 :/

   • Aaa

    Wspolczuje

    • Anonymous

     Nie musisz mi współczuć, gdyż nie posiadam Galaxy S4. Informuję tylko jak wygląda aktualizacja oprogramowania w starszych modelach. Do tego jak jeszcze mamy oprogramowanie brandowane to doliczamy kolejne miesiące aż operator łaskawie zasyfi soft i wypuści aktualizację :D

 • @Orlowskii

  Dla mnie są na równi, ale jeśli chodzi o mnie to od zawsze używam iOS

 • Shortys

  Widać tu systemu idealnie dopasowane do swoich urządzeń. iOS widać że jest czysty/przejrzysty, poukładany dopasowany jak całe urządzenie – iPhone – idealnie spasowany każdy element, natomiast android wygląda na taki lekki/delikatny chaos, system który trafia na 3/4 urządzeń z tym właśnie systemem – android. Oczywiście opinie każdego są jak dziury w du*ie – każdy ma swoją.. Ja wybieram ten czysty, banalny, a zarazem idealnie skomponowany – iOS :)