Michał31.08.2015
Android Wear kompatybilny z iOS i iPhone

Ta wiadomość ucieszy wszystkie osoby mające urządzenia z Android Wear. Od dziś urządzenia posiadające najnowszą wersję tego systemu operacyjnego są kompatybilne z wszystkimi iPhone’ami mającymi system iOS 8.2 lub nowszy.

Do poprawnego działania i sparowania urządzeń potrzebna jest specjalna aplikacja, która jeszcze dziś pojawi się w App Store. Tak jak wspomniałem na początku do poprawnego działania konieczne jest posiadanie iUrządzanie z systemem iOS 8.2 lub nowszym, a także urządzanie z najnowszym Android Wear.

AndroidWearforiOS

Google zapowiedziało również, że już wkrótce w kolejnej wersji aplikacji, pojawi się także wsparcie dla starszych wersji Android Wear. Gdy tylko aplikacja będzie dostępna w App Store od razu Was o tym poinformujemy.

-Aktualizacja-

Aplikacja Android Wear jest już dostępna w App Store.

Android Wear
Cena: Gratis
/ Pobierz
Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • krzysiekb92

  Obecnie kompatybilny jest jedynie LG Watch Urbane, koeljno dodadzą wsparcie do zaprezentowanych na targach IFA zegarkach,a obecnie nie wiadomo kiedy poprzednicy będą kompatybilni.

 • Tolek

  Z tego co piszą na innych stronach moto 360 też jest kompatybilna.

  • krzysiekb92

   tak jest, sam sprawdzałem na iPhonie kolegi i egzemplarzu testowym pierwszej generacji Moto 360

 • Kuban

  Czekam na moto360 drugiej generacji i z chęcią będę korzystał z niego wraz z iphone.

  • krzysiekb92

   :) ja raczej na model Sport

 • Berny

  Wszystko super ale zapomnieliście wspomnieć, że aplikacja Android Wear for iOS działa jedynie z Android Wear 5.1. Ze starszymi się nie paruje. Są na to 2 sposoby:
  1. Czekanie cierpliwie na update (na moim Zenwatch’u już jest i działa z iPhonem 6 :) )
  2. Wgranie nowego softu przez ADB (nie jest to aż takie trudne jeżeli ktoś jest z terminalem zapoznany)
  W moim przypadku najpierw była opcja 2 (następnego dnia po kupnie), a jak dowiedziałem się że będzie official to wróciłem do starego softu i poszło OTA.

  • krzysiekb92

   weź pod uwagę, że każdy zegarek pracujący na Android Wear, nawet pierwsze generacje są bieżąco aktualizowane, a wsparcie dla pierwszych,które się pojawiły również będzie, plus wszystkie które pojawiły się na tegorocznych targach IFA, itp.

   • Berny

    Masz rację, ale tak samo mogę powiedzieć ze na Galaxy S3 android 5.0 będzie działał bez problemów, a aktualizacja na niego nie wyszła…

    • krzysiekb92

     weź pod uwagę, że każdy inteligetny zegarek ma taką samą specyfikację, no może prócz pierwszej generacji Moto 360. Każdy zegarek z czasem będzie działał. Mogliby zrobić 5 dla S3, ale to po prostu uśmiercanie smartfona, co mozna zauważyć nawet u Apple. We Francji już walczą ze sztucznym postarzaniem sprzętu.

     • Berny

      Nie ma co się przekomarzać. Zobaczymy jak będę aktualizować :)