Michał19.02.2015
Apka „Moja Ciąża z eDziecko.pl” dostępna również na iPhone i iPad

Najpopularniejsza polska aplikacja dla przyszłych mam, którą od września 2014 r. pobrano z Google Play ponad 37 tys. razy, jest teraz dostępna na urządzeniach z systemem iOS.

„Moja Ciąża z Dziecko.pl” to narzędzie stworzone przez serwis dla rodziców eDziecko.pl, we współpracy z cenionym ginekologiem-położnikiem, doktorem Grzegorzem Południewskim.

Ta darmowa aplikacja zawiera terminarz, kalkulator wagi, a także kalkulator tygodni ciąży i zestaw porad dopasowanych do każdego etapu oczekiwania na dziecko. Przejrzysta i prosta w obsłudze aplikacja ułatwia rozpoznawanie i interpretowanie charakterystycznych dolegliwości pojawiających się w czasie ciąży, dzięki czemu można się z nią poczuć bezpieczniej i pewniej.

ciaza

Dzięki możliwości ustawiania powiadomień aplikacja przypomina o zbliżających się wizytach u lekarza i badaniach. „Moja Ciąża z eDziecko.pl” działa także w trybie offline, dając użytkowniczkom stały dostęp do wszystkich jej funkcji.

Aplikację docenili użytkownicy – co miesiąc korzysta z niej aż 25 tys. osób. „Moja Ciąża z Dziecko.pl” jest najpopularniejszą aplikacją w sklepie Google Play w kategorii „Medycyna”, otrzymała także nominację w konkursie Mobile Trends Award w kategorii „Aplikacja mobilna – sport i zdrowie”.

Moja ciąża z eDziecko.pl
Cena: Gratis
/ Pobierz
Źródło: zdjęcie: flickr.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz