Krzysiek Borek12.05.2016
Aplikacja do obsługi Gear S2 na ostatniej prostej do pojawienia się w App Store

Od wczoraj testuję Lenovo Moto 360 2 gen 42 mm z iPhone’em 5S, ponieważ chcę sprawdzić, czy inteligentne zegarki z Android Wear mają szansę zaistnieć w połączeniu z iOS.

Dzięki temu wpadłem na pomysł, żeby zapytać polski oddział Samsunga o kwestię kompatybilności Gear S2.

1

Z informacji, które udało mi się uzyskać, wynika, że aplikacja jest już gotowa i czeka tylko na akceptację ze strony Apple, aby pojawić się w iOS App Store. Mam nadzieję, że gdy będzie dostępna uda mi się wypożyczyć Samsunga Gear S2, żeby sprawdzić, co może, a czego nie może zegarek z innym niż watchOS systemem operacyjnym.

2

Jak zwykle trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozwój sytuacji, jak aplikacja pojawi się w App Store, to postaramy się was o tym poinformować.

Źródło: Twitter
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Yako

  Sam użytkuję Sony Smartwatch 3 wraz z iPhone 6s Plus.
  Tragedii nie ma. Tradycyjne tarcze do wyboru, brak instalowania zewnętrznych aplikacji ogranicza działania. To na czym mi zależało to powiadomienia o smsach, kto dzwoni, maile z gmail, oraz powiadomienia aplikacji zainstalowanych w iPhone działają. Bateria wytrzymuje 2-3dni (choć aktualnie oddałem go do naprawy, bo po zejściu baterii ponizej 50% następowało drastyczne rozładowanie zegarka.
  Android Wear łącząc się z iPhone automatycznie dostosowuje dostępne opcje, co nie działa, nie na w ustawieniach.

  • krzysiekb92

   kurczę dziwne, bo ja mam dodatkowe tarcze pobrane przez aplikację Android Wear, więc się da. Szkoda właśnie braku integracji z większą ilością aplikacji…

   • Yako

    No cóż, wszyscy dobrze wiemy, by wykorzystać funkcje iPhone trzeba mieć „jedyny słuszny zegarek” :)

    • krzysiekb92

     Zależy czego oczekujesz od zegarka. Mi testowana z iOS Moto 360 2gen wystarczy. Szkoda tylko,ze nie ma dostępu do aplikacji na zegarki z Android Wear.