Michał30.04.2017
Apple Cash – kolejna nowość, która pojawi się w iOS 11?

Kilka dni temu w sieci pojawiła się bardzo ciekawa informacja o czymś takim jak Apple Cash. Co to takiego?

Jak donosi serwis Recode, Apple pracuje nad nowym systemem, który ma pozwolić użytkownikom przesyłać pieniądze pomiędzy iPhone’ami. Moim zdaniem może być to kolejna nowość w iOS 11.

Apple Cash zostanie najprawdopodobniej zintegrowana z systemem Apple Pay, a co za tym idzie nie będzie działać w Polsce. To tyle w tym temacie.

Kiedy usługa zostanie zaprezentowana? Być może już za miesiąc podczas prezentacji iOS 11. A co Wy o tym myślicie?

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Danax

  „Apple Cash zostanie najprawdopodobniej zintegrowana z systemem Apple Pay, a co za tym idzie nie będzie działać w Polsce. To tyle w tym temacie.”

  To słabe informacje masz, bo Apple Pay działa w Polsce. Np. urzędy Poczty Polskiej oferują płatności Apple Pay. Dla kogo? Dla turystów zagranicznych, ktrzórzy mają karty bankowe podpięte do systemu Apple. Polskie terminale płatnicze powszechnie akceptują Apple Pay. Wystarczy jedynie sparować z usługą kartę bankową banku, który ma umowę z Apple. Np. przedpłacona karta bankowa z Anglii.

  • wiejas

   Ok. Z powodu kilku szt nie będziemy się podniecać.

  • Router

   Jednak nie działa z Polskimi bankami, więc można powiedzieć, że w Polsce nie działa. A to, że inni ludzie z zagranicy mogą korzystać to mało pocieszające dla mnie.

   • Danax

    Przecież działa w Polsce.
    1. Turyści mogą płacić tym w Polsce.
    2. Polacy mogą sobie założyć przedpłaconą kartę online w angielskiej firmie, zasilić np. za pomocą PayPala i używać Apple Pay w Polsce.

    • Router

     Szkoda, że PayPalem nie można płacić mam sporo wpływów miesięcznie na paypal. Szkoda, że PayPal nie ma kart płatniczych jak złodzieje ze skrill.