Michał18.11.2014
Apple dziekuje zespołowi Pangu

Jak wiecie w dniu wczorajszym Apple udostępniło nową wersję iOS. iOS 8.1.1 zawiera poprawki błędów oraz udoskonalenia poprawiające stabilność i wydajność iPada 2 i iPhone 4s.

Oprócz tych wszystkich poprawek, Apple zablokowało również możliwość wykonania Jailbreak, dziękując przy tym oficjalnie zespołowi Pangu za wskazanie luk, które pozwoliły tysiącom użytkowników wykonać Jailbreak iOS 8-8.1.

Zrzut ekranu 2014-11-01 o 23.26.09

Wszystkie luki, które zostały wykorzystane i pozwalały wykonać Jailbreak iOS 8-8.1 zostały załatane i nie są już dostępne w iOS 8.1.1.

Dla przypomnienia dodam, że w przeszłości miały już miejsce podobne sytuacje. Za podobne osiągnięcia, Apple dziękowało już grupie evad3rs oraz Geohot.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
  • Kimol

    Dziękują… dziękują… a i tak zawsze furtkę zostawiają :) nie ukrywajmy dzięki Cydii i dodatkom masa rzeczy trafiła do oficjalnego iOS

  • SIMON

    Pangu tym razem koncertowo dali dupy wypuszczajac pospiesznie wyjatkowo niestabilna wersje jailbreak’a, zamiast jak zawodowcy z evad3rs, poczekac na poprawki ze strony Apple. Jak wynikalo ze stopki ojczystej wersji ich strony, bardzo chcieli pokazac swiatu, ze Chiny tez sa wielkie na scenie Jailbreak’a. Nosili sie z tym z duma przed swoim narodem, odwalili wyscig, ktory ofiarowal uzytkownikom ich pierwszych wersji Pangu Jailbreak wiele stresu i niespodziewanej rozrywki, jednoczesnie bezsensownie wskazujac Apple dziury, z ktorych skorzystali. Mamy teraz istotne poprawki wydajnosci, ktore dzieki obecnej zachlannosci Pangu, mozemy sobie o dupe potluc. Optymisci zyja nadzieja, ze z 8.1.1 Pangu niebawem tez sobie poradzi, jednak nie sa w stanie zagwarantowac, ze zaiste ich scenariusz sie spelni. Osobiscie wolalbym poczekac z Jailbreak’iem do 8.1.1, niz przechodzic przez te wszystkie przygody az do wersji 1.2.1 Pangu Jailbreak i ewentualnie pozostac juz teraz na amen z Jailbreak’iem, rezygnujac z poprawy wydajnosci, jaka wnosi Apple dla iPhone’a 4S w iOS 8.1.1.