Krzysiek Borek09.07.2014
Apple iPhone 5S najpopularniejszy w Q1 2014

iPhone, jak zwykle plasuje się na wysokim miejscu, jeżeli chodzi o satysfakcję konsumentów. Wszystko to dzięki aparatowi, czy innym cechom urządzenia Apple, ciekawą sprawą może być zajęcie 5 miejsca przez iPhone`a 4S.

Glównym rywalem Apple na rynku mobilnym jest Samsung, obydwa koncerny walczą ze sobą także w sądach. Jednak po wynikach sprzedaży można bez problemu stwierdzić, że urządzenia te cieszą się większą popularnością, niż reszta stawki.

iPhone 5S 16 GB uzyskał taki wynik, zaraz za nim uplasował się Galaxy S4, co jest interesujące, spytacie dlaczego? Odpowiedź jest prosta to już ostatnie dni urządzenia, odkąd pojawił się Galaxy S5.

Nawet iPhone 4S załapał się do rankingu, choć jest dużo starszy od reszty stawki, a już na pewno od Galaxy S3. Starszemu iPhone`owi udało się zająć 5 miejsce, co pokazuje, że to nadal solidne urządzenie, choć nie ma LTE i innych nowości.

Poniżej znajdziecie ranking.Rank

Biorąc pod uwagę nadejście iPhone`a 6 w dwóch wariantach, Samsunga Galaxy F i Note 4, wiele z obecnych urządzeń na liście zostanie przez nowe urządzenia wyparte.

Źródło: redmondpie.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek