Michał18.09.2017
Apple już pracuje nad iOS 11.1 – kiedy pojawi się aktualizacja?

Premiera iOS 11 dopiero jutro, a Apple już pracuje nad nowa wersja iOS, a mianowicie iOS 11.1. Kiedy pojawi się aktualizacja do iOS 11.1?

Jak widzicie na poniższym zrzucie, który pochodzi z aplikacji Geekbench, Apple już testuje iOS 11.1 na iPhone X.

Kiedy aktualizacja zostanie udostępniona?

Najprawdopodobniej aktualizacja pojawi się na kilka dni przed premierą najnowszego iPhone’a. W tym przypadku iPhone’a X. Jak zapewne wiecie premiera iPhone’a X przewidziana jest na 3 listopada, więc iOS 11.1 pojawi się zapewne zaraz na początku listopada.

Co nowego pojawi się w iOS 11.1? Podejrzewam, że najnowsza wersja iOS będzie skupiać się jedynie na poprawkach błędów. Oczywiście gdy tylko aktualizacja zostanie udostępniona od razu damy Wam znać.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Olek

  Poczekajmy może najpierw na 11.0.1

 • wasp

  Cale szczescie bo GM 11 to jakas porazka, bateria rozladowuje sie expresowo, wifi i BT wlacza sie jak chce, ukryty numer wlacza sie jak chce (ip6s) powiadomien odnosnie smsow niekiedy nie ma, pierwszy raz zaluje wczesniejszego przejscia na nowszy os :(

 • iphone5s

  Bateria znika w oczach. Oby skupili się na tym. Wifi i BT z nowego menu da się tylko rozłączyć, a żeby wyłączyć całkiem, trzeba znowu iść do Ustawień.

 • fanatyk12

  też się bardzo zawiodłem na nowym ios 11 , to nawet nie jest beta to nawet nie jest alfha to jest żenada, że z dwa dni dziennie musze resetować telefon, że wydając na telefon 4tyś , muszę w kieszeni chodzi z powerbank . Wypadałoby się przyznać do tego dla apple , jak mają jaja powinni przeprosić milony swoich użytkowników. Jobs w grobie się przewraca.