Michał28.07.2015
Apple Music ma już 10 milionów subskrybentów

W dniu wczorajszym do sieci trafiły pierwsze, jak do tej pory nieoficjalne dane, dotyczące ilości subskrybentów Apple Music.

Zdaniem serwisu HITS Daily Double, który powołuje się na anonimowe źródła, Apple Music ma już 10 milionów subskrybentów! Dla przypomnienia dodam, że oficjalna premiera i uruchomienie usługi miało miejsce 30 czerwca 2015 roku, czyli niespełna miesiąc temu. Co Wy na to?

AppleMusic

Informacje te mogą okazać się prawdą, ponieważ podczas jednej z konferencji Tim Cook powiedział, że z trzymiesięcznego okresu próbnego usługi korzystają już miliony użytkowników.

Źródło: appleinsider.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Pytanie, ile z nich się ostanie po darmowym okresie próbnym …

  • Waldemar Sinicki

   Dokładnie

 • Krzysiek

  Ja nie mam zamiaru przedłużać. AP pomieszanie z poplątaniem.

 • Rob

  To jest syf, ten nowy odtwarzacz muzyki to porażka totalna. Za jobsa taki syf o zerowej intuicyności by nigdy nie przeszedł, a typ co by to zaproponował zostałby by zwolniony bo nie rozumie Apple i jego produktów jak wzroru intuicyjności i prostoty. Zresztą cały ios8 nie ma nic wspólnego z wizją jobsa.

 • KrytycznymOkiem

  Odpaliłem, popatrzyłem i nigdy więcej nie skorzystam … i co, też jestem w statystykach. Gówno na maxa, zero intuicyjności. W porównaniu do Spotify … to nie ma porównania…