Łukasz Bogacz23.01.2014
Apple obiecuje naprawić problem softu w iPhonie. Ale kiedy?

Czy są tutaj jacyś użytkownicy systemu iOS 7? Głupie pytanie. W końcu to portal o Apple. Na pewno każdy z was ma, lub miał problem z restartem swojego telefonu w niespodziewanych sytuacjach.

Ja sam doświadczam tego przynajmniej raz dziennie. U jednych jest to biały ekran, jednak u mnie, z jakiegoś powodu jest czarny. Mniejsza o to.

Na łamach portalu Mashable pracownik wysokiego szczebla w firmie Apple poinformował o tym, iż firma jest świadoma problemu i w niedalekiej przyszłości wydana zostanie aktualizacja oprogramowania mająca te wszystkie problemy naprawcić. Niestety, jak to ma Apple w zwyczaju nie został podany termin udostępnienia aktualizacji. Nie potwierdzono też daty oficjalnego wprowadzenia systemu iOS 7.1. Gdzieś pod stołem pada informacja o marcu ale potwierdzenia nie ma.

Najnowszą wersję oprogramowania beta, jak i jej zmiany opisywał niedawno na łamach naszego portalu Michał.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Upierdliwy, niewychowany i szczery.
@lukaszbogacz
  • Pszczolka

    Co do problemów..
    Wam też zanikła Pogoda w Powiadomieniach ? Czy zawsze wam działają przyciski nawigacyjne Play/Pause itd. w Centrum Sterowania ?

    • Łukasz Bogacz

      Pogody w powiadomieniach osobiście nigdy nie miałem. Wyłączyłem tą usługę bo drenuje baterie. Przyciski Play/Pause działają u mnie bez zarzutu.