Krzysiek Borek04.10.2015
Apple pracuje nad inteligentnym pierścionkiem z wyświetlaczem?

Nadal macie mieszane uczucia, związane z Apple Watch? Producent z Cupertino być może ma w zanadrzu kolejne urządzenie noszone, które jest mniejsze od inteligentnego zegarka. Właśnie ujawniono kolejny patent wskazujący na prace nad pierścionkiem z małym, wbudowanym wyświetlaczem.

Początkowo patent został złożony w ubiegłym roku, a opublikowano go w czwartek, opisuje on różne wersje pierścienia, których wspólnymi mianownikami są układ scalony, wyświetlacz i dotykowe przyciski.

apple-ring-patent-8

Apple ma wiele pomysłów na zastosowanie urządzenia. Niektóre zdjęcia wskazują na wyświetlanie informacji i wprowadzanie poleceń, dodatkowo wyświetlacz może służyć za gładzik. Istnieje wiele, różnych konfiguracji przycisków, a jeden z nich przypomina cyfrową koronę wprowadzoną w Apple Watch.

apple-ring-patent-13

Producent opisuje również inne funkcje, użytkownik będzie mógł wydawać komendy głosowe, dzięki implementacji mikrofonu, więc Siri powinna się pojawić. Być może pojawi się czujnik, pomagający podczas wprowadzania tekstu mową, który poprawi błędy wykonane przez użytkownika.

apple-ring-patent-9
Apple Ring” to całkiem interesujące przedsięwzięcie, co nie znaczy, że się w ogóle pojawi. Co roku pojawiają się nowe patenty Apple, z których producent w ogóle nie korzysta lub później wprowadza je w życie. Jeżeli rzeczywiście pracują nad takim gadżetem, to znaczy, że w ciągu roku zmieniło się wiele.

Źródło: technobuffalo.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • SIMON

  Rzygam tecza…

  • krzysiekb92

   daj spokój, ludzie z odpowiednio zasobny portfelem kupią (o ile się ukaże), to kolejny amazing product Apple

   • SIMON

    Nie no jasne, pozniej dokupia sobie jeszcze do tego kolczyki, sznurowki i inne pierdoly, a za jakis czas walac sie w glowe stalowa szufla, beda mogli opowiadac wnuczkom, jak to dali sie wysterowac Apple na totalnych idiotow.

    No nie oszukujmy sie, spojrz chocby na to, jak elegancko prezentuje sie Twoja Moto i jak sie ma do niej ten niesamowicie zenujacy Apple’owski zegarek ze srubka u boku… No znow musze z tecza do kibelka…