Krzysiek Borek01.12.2017
Apple pracuje nad nowym tanim iPadem

Od dawna nie mam iPada, ale prawdopodobnie w końcu kupię tablet Apple ponownie. Myślałem nawet nad tegorocznym tańszym modelem, bo jego cena jest przystępniejsza w porównaniu do Pro.

Prawdopodobnie dlatego Amerykanie zdecydują się na wydanie kolejnego modelu.

Miałby się pojawić w przyszłym roku, a jego cena może wynieść 259$, co może oznaczać, że będzie to najtańszy tablet w historii potentata z Cupertino. Na ten moment nie wiemy o nim nic, więc ciężko powiedzieć, czy będzie korzystał z Face ID lub innych udogodnień, które mają nowsze i droższe modele.

Źródła związane z Apple mówią, że nowy tani iPad może pojawić się w przyszłym roku (2018). Amerykanie nie skupią się wyłącznie na linii Pro, więc mniej zamożni konsumenci będą mogli zostać posiadaczami iPada.

W marcu bieżącego roku iPad Air 2 został zastąpiony iPadem (2017). Obecnie dostępny model ma jaśniejszy wyświetlacz, układ scalony A9, a cena modelu z 32GB pamięci wewnętrznej i WiFi wynosi 329$. To sprawia, że model z tego roku jest najtańszym ze wszystkich obecnie dostępnych w sprzedaży.

Ming Chi Kuo wierzy, że każde urządzenie mobilne Apple w przyszłym roku otrzyma system TrueDepth. Mam jednak wrażenie, że ominie on tańsze produkty i Face ID pojawi się w kolejnych iPhone’ach i iPadach Pro. Zaimplementowanie tej technologii w tańszym modelu mogłoby spowodować podniesie jego przystępnej ceny.

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek