Krzysiek Borek17.04.2016
Apple promuje nową funkcję Live Tune-In w Apple TV 4-gen

Apple rozpoczęło promowanie nowej funkcji dedykowanej Apple TV 4gen o nazwie „Live Tune — In”, pozwalającej użytkownikom szybciej dotrzeć do wybranych programów na żywo.

Obecnie funkcję będzie wspierać CBS, ESPN i Disney XD. Lista nie wygląda na przesadni długą, ale nie powiedzieli, które jeszcze skorzystają z dobrodziejstw nowo wprowadzonej możliwości.

apple_tv_live_tune_in-800x469

Aby wykorzystać Live Tune — In należy wypowiedzieć charakterystyczną dla funkcji komendę, może nią być „Watch CBS” lub „Watch ESPN Live”. Nie można również zapomnieć o nowych funkcjach, dodanych przez aktualizację tvOS do wersji 9.2, które wprowadzają możliwość tworzenia folderów i wsparcie dla klawiatur Bluetooth. Jednak nowość jest przeznaczona głównie dla osób lubiących oglądać programy na żywo.

Warto wspomnieć, że większość aplikacji wymaga płatnej subskrypcji, aby używać nowej funkcji. Jeżeli użytkownicy nie mają konta All Access w CBS, to nie będą w stanie użyć Live Tune — In. Prawdopodobnie kolejnymi aplikacjami, które z tego skorzystają, będą Food Network i ABC.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek