Michał27.06.2014
Apple rezygnuje z iPhoto i Aperture

iPhoto, czyli program, który ułatwia porządkowanie zdjęć, a także Aperture, czyli apka służąca do edycji zdjęć, już wkrótce zostaną zastąpione nową aplikacją o nazwie Zdjęcia.

Jak podaje 9to5mac już na początku przyszłego roku aplikacje iPhoto i Aperture zostaną zastąpione jedną, nową aplikacją o nazwie Zdjęcia. Jak wygląda i jak działa aplikacja Zdjęcia mieliśmy już okazję zobaczyć na WWDC14, podczas prezentacji OS X 10.10 Yosemite.

Zdjęcia

Wszyscy użytkownicy korzystający z Apreture lub iPhoto będą mogli bez problemu przenieść całą zawartość do nowej aplikacji. Jak Wam się podoba to posunięcie Apple? Czy ktoś z Was używa Aperture, lub iPhoto?

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
  • Nareszcie , od samego początku mojej pracy w środowisku Appla nie mogłem zrozumieć tego „gówna” co nazywa się iPhoto.Byłem jednak krytyczny wobec siebie,myślałem widocznie nie umiesz zrozumieć tego programu. Ale widocznie więcej osób tak myślało.Z oddechem ulgi przyjąłem tę wiadomość.To dobrze świadczy o Applu,że potrafi dostrzegać swoje błędy.Gratuluję!