Krzysiek Borek01.06.2016
Apple rozesłało zaproszenia na tegoroczne WWDC dla prasy

Apple zaczęło właśnie rozsyłać zaproszenia na tegoroczne WWDC dla redaktorów prasowych. Impreza będzie trwać od 13 do 17 czerwca bieżącego roku, a keynote otwierające WWDC odbędzie się o tej samej porze co zwykle.

Ty razem wszystko odbędzie się audytorium Billa Grahama w San Francisco. Sala z pewnością pomieści więcej osób niż Moscone West wybrane rok temu. Podczas konferencji otwierającej powinniśmy ujrzeć nowe wersje iOS, tvOS i watchOS. Być może obok nich zobaczymy nowy sprzęt i zmianę systemu operacyjnego dla Maków z OS X na macOS.

wwdc16-og

Najważniejszym punktem podczas spotkania prasowego będzie iOS 10 i OS X 10.12. W pierwszym pojawi się nowe Apple Music, SDK dla Siri i wsparcie dla Apple Pay, pozwalające na dokonywanie zakupów przez przeglądarkę Safari. Z kolei w OS X możemy spodziewać się wprowadzenia Siri i dedykowanych jej przycisków w interfejsie systemowym.

Konferencje pewnie będziemy mogli obejrzeć na żywo dzięki Apple TV i innym urządzeniom mobilnym. Zaraz po niej postaramy się opisać wszystkie nowości, które wtedy zadebiutują.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek