Krzysiek Borek09.11.2016
Apple rozpoczyna sprzedaż odnawianych iPhone`ów w swoich sklepach

Apple właśnie zaktualizowało oferty w swoim sklepie z odnawianym sprzętem i do ofert dodano iPhone’a 6s/6s Plus. Dzięki temu można nabyć świetny sprzęt w niższej cenie bezpośrednio od producenta.

Dostępne są wszystkie warianty kolorystyczne i dwa pamięciowe (16 i 64GB). iPhone 6s 16GB kosztuje 449$, podczas gdy cena Plus jest trochę wyższa (529$). Ceny są o 100$ i 120$ niższe w porównaniu do standardowego sprzętu, ponieważ iPhone 6s z 32 GB pamięci kosztuje 549$, a za Plusa trzeba zapłacić 649$. Wszystkie odnowione telefony nie mają blokad simlock i są kompatybilne ze wszystkimi sieciami komórkowymi na terenie Stanów Zjednoczonych.

iphonerefurbished-800x216

Do tej pory w sklepie dostępne były iPady i Maki, a o iPhone’ach można było zapomnieć aż do dziś. Osoby chcące wydać mniej były zmuszone czekać na sprzęt w sklepach firm trzecich, żeby go nabyć, a teraz nie powinno być takiej sytuacji.

Wszystkie odnawiane produkty mają niezbędne certyfikaty, są testowane, czyszczone i mają roczną gwarancję producenta. Dodatkowo mają nowe baterie i obudowy, aby rysy nie były na nich widoczne.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • Dorian

  100dolarow taniej za składaka to oby strzał w pysk

  • quba

   te składaki są dużo lepsze niż oryginały bo mają części wymienione na niezawodne lub mniej zawodne tylko różnica w cenie jest stosunkowo za mała.

 • quba

  „Dodatkowo mają nowe baterie i obudowy, aby rysy nie były na nich widoczne.” – żeby rysy nie były widoczne to się zakłada nową obudowę?

 • sdfghjk

  Apple może pocałować w torebeczkę za ofertę..