Michał01.12.2015
Apple testuje pięć różnych iPhone’ów 7

Plotek na temat iPhone’a 7 ciąg dalszy. Tym razem jak podaje GrofGames, Apple testuje obecnie pięć różnych wersji iPhone’a 7. Czy różnią się od siebie?

Pierwszy z nich wyposażony jest w USB-C, drugi posiada opcję bezprzewodowego ładowania, trzeci ma wbudowany czytnik linii papilarnych w ekran urządzenia. Jeśli chodzi o czwarty prototyp to rzekomo posiada on aparat z podwójnym obiektywem.

iPhone7

Piąty i zarazem ostatni iPhone 7 wyposażony jest w wyświetlacz AMOLED, który jak pisaliśmy kilka dni temu ma pojawić się w urządzeniu dopiero w 2018 roku.

Które z tych rozwiązań trafią do iPhone’a7, który zostanie zaprezentowany we wrześniu przyszłego roku? Tego dowiemy się dopiero podczas oficjalnej prezentacji.

Źródło: gforgames.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Sławek Herok

  No jakby wprowadzili wszystko naraz (może bez usb-c) + jakaś rewolucyjna bateria/ sposób ładowania to mógłby być naprawdę duży hit.

  • Bartosz Jasiówka

   To w 7s

 • antichrist

  przyznam, że opcja bezprzewodowego ładowania byłaby dla mnie dużym plusem, a idealnie byłoby gdyby tak iphone 7 nie posiadał żadnego wyjścia/wejścia. zero kabli to według mnie idealne rozwiązanie. do tego bateria która trzyma długo, chociaż w 6s+ jest na poziomie zadowalającym, 2-3 dni w moim przypadku

  • Lopez

   no to już byłby chyba telefon marzeń :) ale ja mam 6s i jestem z niego bardzo zadowolony:bateria dobrze trzyma, live photo i nawet 3d touch chociaż na początku myślałem że jest zbędny

   • antichrist

    Z 6s+ byłbyś bardziej zadowolony jeśli chodzi o baterie :)
    3d touch jest fajnym gadżetem, ale live photo nie używam, może dlatego, że zapisuje je w postaci krótkich filmów…

 • Pafnucy

  Najważniejsze żeby w 7 był schowany wystający aparat i jeszcze lepsz bateria. Poza tym po przesiadce z innych telefonów na apple brakuje mi „paska cofania” na dolnej stronie wyświetlacza. Trzeba sięgnąć kciukiem na górę wyświetlacza żeby cofnąć sie do poprzedniej strony. Nie ułatwia to w żaden sposób obsługi telefony jedną ręką. Drugi minus to gniazdo słuchawek na dole telefonu. Trzeci minus to zbędny fizyczny przycisk wyłącznia dzwięku. Poza tym rewelacja.