Krzysiek Borek27.10.2016
Apple TV 4 otrzyma aplikację Watch List

Pewnie wiecie, że dziś odbędzie się kolejna konferencja Apple, jednak zobaczymy na niej nie tylko laptopy. Razem z nimi powinna zadebiutować aplikacja dedykowana Apple TV 4gen o nazwie „The Watch List”.

Przygotowywana przez Apple aplikacja ma na celu ułatwić użytkownikom wyszukiwanie kanałów telewizyjnych na podstawie ostatnio oglądanych. Aplikacja powinna pojawić się podczas dzisiejszej konferencji, ale jej nazwa zostanie zmieniona.

Za bazę w tym przypadku posłużyły rekomendacje YouTube’a, które działają świetnie i rekomendują odpowiednią dla użytkownika zawartość.

Described to network executives as “the Watch List,” the app will recommend shows based on the content viewers access through their Apple TVs. For example, a subscriber to FX Networksmight be encouraged to check out the new dramatic series Atlanta.

Ponadto programy telewizyjne i dostawcy telewizji mogą dzięki aplikacji promować nadchodzące seriale lub filmy. Dzięki dodaniu do tvOS uniwersalnego wyszukiwania i łatwiejszego szukania treści użytkownik powinien poradzić sobie z wyszukaniem odpowiedniej dla siebie zawartości.

Myślicie, że aplikacja będzie w stanie poszerzyć możliwości przystawki telewizyjnej?

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek