Wacław Niezgoda31.08.2015
Apple TV z nowymi możliwościami już 9 września?

Apple TV nie doczekało się od długiego czasu żadnego odświeżenia. Zobaczyliśmy jedynie obniżenie cen obecnych na rynku przystawek. Jednak jeśli wszystkie plotki znajdą swoje potwierdzenie w nowym wydaniu, możemy spodziewać się dobrego i wszechstronnego produktu.

Po pierwsze na Apple TV doczekamy się App Store, a deweloperzy będą mieli do dyspozycji natywne SDK dla swoich aplikacji. W środku znajdziemy procesor A8, dzięki czemu najnowsze produkcje nie powinny stanowić żadnego problemu. Ponadto pilot doczeka się konkretnych zmian i ulepszeń.

ATV5

Nowy pilot ma być skierowany głównie do klientów, którzy od czasu do czasu lubią pograć w niezbyt wymagające gierki. Znajdziemy w nim żyroskop, dzięki któremu TV wyczuje ruch. Dotykowy panel na górnej części oraz fizyczne przyciski na dole. Ponadto Apple postawi jeszcze mocniej na integrację Siri i ma umieścić mikrofon do obsługi wirtualnej asystentki.

Czy rzeczywiście doczekamy się takich zmian w Apple TV przekonamy się już 9 września, kiedy to mamy zobaczyć nowe iPhone’y oraz właśie Apple TV.

Źródło: http://www.macrumors.com/2015/08/28/apple-tv-motion-sensitive-control/
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS