Krzysiek Borek13.08.2015
Apple udostępniło aktualizacje oprogramowania dla iPoda nano 7G

7 generacja iPoda nano pojawiła się w połowie ubiegłego miesiąca, a Apple wydało właśnie pierwszą aktualizację oprogramowania układowego.

Aktualizacja jest oznaczona, jako 1.0.4 i jest już dostępna. Właściciele 7 – ej generacji iPoda nano mogą go zaktualizować za pośrednictwem iTunes i tylko w taki sposób. Na ten moment nie wiadomo, co daje aktualizacja, choć nie spodziewałbym się wielu nowości, biorąc pod uwagę, że wersja zmienia się z 1.0.3 na 1.0.4.

Jeżeli dotrzemy do szczegółowych informacji na temat aktualizacji, postaramy się zaktualizować wpis o listę zmian względem poprzedniej wersji oprogramowania dla iPoda nano 7 – ej generacji.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • Anka

    to Wam powiem, ze mnie cholera bierze z ipodem po tej aktualizacji.nie wiem co oni zrobili ale w ogole nie jestem w stanie sprawnie go teraz obslugiwac a szczegolnie prowadzac samochod.teraz okienka sie podswietlaja biala ramka i jednym dotknieciem nic nie mozna zrobic,dopiero podwojne wlacza opcje.ekran nie dziala plynnie,nic nie dziala plynnie,jakby sie cofnelo do czasow epoki kamienia lupanego.mialam nadzieje ze spotkam kogos rownie niezadowolonego z tej aktualizacji i kogos kto mi pomoze ja cofnac