Michał22.07.2015
Apple udostępniło drugą publiczną betę iOS 9 i OS X El Capitan

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które mają zainstalowane publiczne bety iOS 9 oraz OS X El Capitan. Kilkanaście minut temu, Apple udostępniło dla tych osób drugą betę tychże systemów.

Ja niestety nie jestem w stanie zainstalować publicznej bety na swoim iUrządzeniu, ale zapewne iOS 9 beta 2 jest tą samą wersją, która została udostępniona deweloperom w dniu wczorajszym. Jeśli chcecie się dowiedzieć to takiego zostało zmienione w udostępnionej wczoraj iOS 9 beta 4, to zapraszam do tego wpisu.

iOS9b2__

Jeśli jeszcze nie wiesz co trzeba zrobić, aby zainstalować na swoim iUrządzeniu publiczną betę iOS 9 to zapraszam tutaj, a jeśli interesuje Cię beta El Capitan to kliknij tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Wojciech Mazan

  Czy po instalacj ios9 są jakieś problemy z iCloud a konkretnie ze zgodnością danych na ios9 i ios8?

  • krzysiekb92

   z kopii zapasowej, czy normalnie? Jeżeli chodzi o kopię to ta z 8 nie będzie działać na 9, reszta już tak.

   • Wojciech Mazan

    Na iPhone chcę pozostawić iOS8 na iPad zainstaluję iOS 9 Beta. Oba synchronizują Notatki, Ustawienia, Zdjęcia, Kalendarz i kontakty z iCloud. Zastanawiam się czy nie pojawi się tu jakiś konflikt.

 • graxor

  Po instalacji IOS 9 jak wchodzę w dzwoni SMS i wybieram byle co wychodzi do ekranu głównego… macie też tak? nie mogę wybrać dzwonka żadngo SMS. Połączenia głosowe jest ok dzwonek.