Michał17.01.2015
Apple udostępniło iOS 8.1.3 beta 2… ale nie dla wszystkich

Jak zapewne doskonale pamiętacie kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że według BGR, Apple miało udostępnić na początku tygodnia finalną wersję iOS 8.1.3. Tak jednak się nie stało.

Najnowsze informacje, które pojawiły się w sieci w dniu wczorajszym mówią o tym, że iOS 8.1.3 została jednak przez Apple udostępniona, ale trafiła ona tylko do ściśle określonej grupy osób – nie deweloperów. Udostępniona przez Apple wersja posiada oznaczenie 12B466.

Last week, we speculated that the iOS 8.1.3 beta was close to release due to the fact that it was shared with quite a few retail employees, but it appears there are still bugs that Apple is working on fixing before it provides the 8.1.3 update to the public. MacRumors continues to see an uptick in the number of visits received from devices running iOS 8.1.3, and while we expect the update will be released to the public in the next week or two, it is not clear exactly when a launch could come

Dla przypomnienia dodam, że iOS 8.1.3 zawiera jedynie poprawki błędów i zapewne blokuje możliwość wykonania Jailbreak. Gdy tylko nowa wersja zostanie udostępniona, to od razu Was o tym poinformujemy.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz