Michał28.09.2017
Apple udostępniło pierwszą publiczną betę iOS 11.1 i macOS 10.13.1

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które biorą udział w beta testach nowego iOS i macOS. Kilkanaście minut temu Apple udostępniło pierwszą publiczną betę iOS 11.1 i macOS 10.13.1.

Wczoraj wieczorem betę mogli pobrać tylko deweloperzy, którzy mają wykupione specjalne konto deweloperskie, a dziś ta sama wersja trafiła zupełnie za darmo do wszystkich osób, które zapisały się do testów iOS.

Aby zapisać się beta testów iOS 11.1 lub macOS Sierra 10.13.1 musicie udać się na stronę beta.apple.com.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Krzysztof Talik

  U mnie duża poprawa, wcześniej tel miał momentami dziwne freezy podczas obracania ekranu (ip7+)

 • Pauloo

  Czy ktoś ma problem od momentu aktualizacji ios 11/11.01/11.1- z siła nacisku home w swoim iPhonie ?bo u mnie siła nacisku ustawiona jest na jedynkę,a po parunastu minutach trzeba mocniej nacisnąć żeby wywołać reakcje ,a siła dalej jest na 1…po dotknięciu lekko home 2 razy ikony powinny zjechać w dół by był łatwy dostęp,a gdy siła znów reaguje na mocne naciśnięcie wysunąć ikony przez 2 muśnięcia nie działa….proszę o odpowiedz osoby które maja również z tym problem,posiadał iphone 7…problem zaczął się po wejściu na ios 11 i dalej występuje na ios 11.1 beta 1.

 • raze

  System 11 jak dotąd to jedna wielka KICHA. Cała masa problemów. Przeglądanie zdjęć w Wiadomościach zacina się, bateria siada bardzo szybko, aplikacje uruchamiają się wolniej niż w iOS10 itp, itd.
  Proszę o wpisy kłopotów z nowym, ladniejszym(?) ale gorszym systemem 11.
  Pozdrawiam cierpliwych.