Krzysiek Borek16.04.2016
Apple uważa, że powinniśmy używać ich produktów przez maksymalnie 3 lata

30Pomimo faktu, że operatorzy sieci komórkowych powodują, że możemy wcześniej zmienić obecny telefon na nowy, Apple wydaje je co rok i twierdzi, że powinniśmy trzymać się ich produktów dłużej.

W ciągu ostatnich dni widać, że chcą wszystkich do siebie przekonać z powodu wielu informacji o ochronie środowiska przed Dniem Ziemi.

W jednym z dokumentów jest mowa o wkładzie w walkę z gazami cieplarnianymi ze względu na klientów.

iPhone6s

Po raz pierwszy w dokumencie pada stwierdzenie, że konsumenci powinni używać jednego modelu iPhone’a lub ich inteligentnego zegarka przez 3 lata.

Years of use, which are based on first owners, are assumed to be four years for OS X and tvOS devices and three years for iOS and watchOS devices

Jestem w stanie zgodzić się co do większości systemów operacyjnych, ale watchOS jest z nami zaledwie od roku, więc mam wrażenie, że chodzi również o informacje o błędach zawartych w oprogramowaniu podczas testów kolejnych wersji rozwojowych.

4 lata dla laptopa to odpowiedni cykl życia, a wy ile czasu używacie swoich iPhone’ów? Macie Apple Watcha? Zamierzacie go ze sobą zachować, czy zdecydujecie się na zakup tegorocznego modelu?

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • delightmars

  powinni używać 3 lata a gwarancja tylko rok #logika_mocno

 • Damian

  Ja kupuję nowego iPhone’a w dniu premiery raz w roku

 • Leszek

  Co do telefonów to chyba i tak trochę za długo, ja w sumie telefon zmieniam średnio co 6-12 miesięcy. No ale co do laptopa to mam obecnie 2 letniego MacBooka Pro Retina i w sumie pewnie będę go jeszcze kilka lat używał do puki Apple będzie na niego wydawało nowy system.

  • krzysiekb92

   laptopa wymieniam zazwyczaj z 5 lat po zakupie poprzedniego, jeśli wszystko działa bez problemów, co do smartfona to wymieniam go co 2 lata.