Krzysiek Borek25.03.2014
Apple w tym roku wyda tylko jednego iPhone’a 6 z większym ekranem

Według Steve’a Millunovicha, Apple wyda w tym roku tylko jednego iPhone’a z większym ekranem. Millunovich swoje „odkrycie” popiera łańcuchem zapasów.

Według dotychczasowych plotek iPhone 6 miał pojawić się z ekranami o przekątnych 4,7″ i 5,5″, co pokazuje, że Apple nie pracuje tylko nad jednym możliwym wariantem. Pokazuje to także, to że Apple opuści 4″, które obecnie znajdziemy w iPhone 5S i 5.

iPhone 6 prawdopodobnie pojawi się w sierpniu lub wrześniu, na pewno nie w lipcu. Będą dwa warianty, jeden z ekranem 4,7″, drugi zaś będzie posiadał ekran o przekątnej 5,5″. Pierwszy model to pewniak. Co do modelu 5,5″ nie jest pewne, że wystartuje razem z „mniejszym bratem”. Rozdzielczość w obydwóch wariantach będzie taka sama, co będzie pomocne dla developerów.”

Analiza pokazuje, że iPhone 6 z ekranem 4,7″ zadebiutuje w sierpniu lub wrześniu, a 5,5″ to znak zapytania, jeżeli chodzi o jego debiut.

Dodatkową informacją jest to, że obydwa warianty będą posiadały tę samą rozdzielczość wyświetlacza. Na dobrą sprawę i tak mało wiemy o rozdzielczości w większym iPhonie. Do tego nie mieliśmy wcześniej do czynienia z analizami Pana Milunovicha z UBS, więc te informacje należy traktować z przymrużeniem oka. Więcej informacji możemy spodziewać się, gdy Apple rzeczywiście zajmie się produkcją nowego smartfona.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek