Michał18.06.2015
Apple Watch 2 z przednią kamerą FaceTime?

Od premiery pierwszej generacji Apple Watch minęły dopiero niecałe dwa miesiące, a w sieci już pojawiają się pierwsze plotki na temat drugiej generacji Apple Watch.

Jak pojadę serwis macrumors.com kolejna generacja Apple Watch ma posiadać przednią kamerkę, która pozwoli użytkownikowi zegarka odbierać i wykonywać rozmowy wideo. Warto zauważyć, że watchOS 2 pozwala użytkownikom pierwszej generacji Apple Watch na wykonywanie połączeń FaceTime Audio.

AW4

Kolejną zmianą w Apple Watch 2 ma być możliwość pracy zegarka bez pomocy iPhone. Do tej pory korzystanie z  programów, czy odpowiadanie na wiadomości wymaga iPhone’a.  W kolejnej generacji zegarka ma się to zmienić. Oczywiście połączenie z zegarkiem będzie nadal potrzebne, ale tylko w przypadku transferu dużych plików, czy przy robieniu aktualizacji.

Co ciekawe, Apple nie planuje jakoś znacząco poprawić żywotności baterii w nowych Apple Watch. Badania firmy pokazały, że przeciętny użytkownik Apple Watch pierwszej generacji kończy dzień mając w zegarku jeszcze 30-40% baterii.

Premiera Apple Watch ma mieć miejsce w roku 2016.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz