Michał15.10.2016
Apple Watch Nike+ z bliska

Już za niespełna dwa tygodnie w Apple Store’ach i Apple Store Online będzie można kupić Apple Wacth Nike+, czyli zegarek który powstał we spółpracy Apple z Nike.

Poniżej mamy dla Was chyba pierwszy film na którym możecie zobaczyć bardzo dokładnie z bliska jak wygląda i jak prezentuje się na nadgarstku nowy Apple Watch Nike+.

Jak widać na filmie jest to specjalna wersja zegarka. Posiada ona bowiem dodatkowe tarcze, dodatkowe funkcje, a także specjalny pasek. Autorem nagrania jest 9to5mac.com

Dla przypomnienia dodam, że polska premiera Apple Watch Nike+ będzie miała miejsce 28 października tego roku. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
  • Waldemar Sinicki

    szału nie ma !!!

  • Henryk

    Ten film nie przedstawia niczego specjalnego. W niektórych sklepach, np. Cortland, także jest możliwość „pobawieniem” się tym modelem.

  • Ambasador marki Samsung

    Samsung Gear S2 występuje w wersji Sport i Classic. Może okazać się dobrym rozwiązaniem zarówno dla tych, którzy szukają czegoś eleganckiego jak i tych szukających czegoś w sportowym stylu. Świetny dodatek do telefonów Samsung. Doskonale nadaje się na prezent.