Michał23.01.2015
Apple Watch – pierwsze informacje na temat procesora i baterii

W dniu wczorajszym na 9to5mac.com pojawiły się pierwsze informacje na temat baterii, a także na temat procesora jaki znajduje się Apple Watch.

Zdaniem 9to5mac.com gigant z Cupertino w Apple Watch umieścił stosunkowo wydajny procesor, który może niestety przyczynić się do znacznego zużycia energii. Procesor, który znajduje się w Apple Watch ma podobną wydajność do procesora A5. Procesor taki znajduje się w iPhone 4 i iPod touch.

iW5

Według najnowszych informacji zegarek ma wytrzymać na baterii około 2,5h przy bardzo intensywnym użytkowaniu i 3,5h przy normalnym korzystaniu z aplikacji. Przy korzystaniu z aplikacji zewnętrznych bateria powinna wytrzymać do 4 godzin. Czas w trybie mieszanym czas pracy baterii ma wynosić średnio 19 godzin. Jeśli chodzi o tryb czuwania to zegarek powinien wytrzymać na jednym ładowaniu do 2 dni.

Jak widać powyższe dane nie są niestety oszałamiające. Jeśli informacje te okażą się prawdą, to będę musiał się dość poważnie zastanowić nad tym, czy jest mi potrzebny zegarek za blisko 1.500 zł, który trzeba 3-4 razy dziennie ładować.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • man

  „Jeśli informacje te okażą się prawdą, to będę musiał się dość poważnie
  zastanowić nad tym, czy jest mi potrzebny zegarek za blisko 1.500 zł,
  który trzeba 3-4 razy dziennie ładować.”

  To niemożliwe. Chyba sam w to nie wierzysz, że jakakolwiek poważna firma wydała by zegarek, który nie wytrzymuje co najmniej jednego dnia.

 • Kris

  Hajahahhahaha 2,5h :))))) lubię to – coś co chodzi normalnie non stop w wydaniu Appla 2,5h :) – szkoda bo chciałem kupić ;(

 • osxuser

  Nie wierzę że ktoś cały dzień będzie się bawić zegarkiem.

  • Waldemar Sinicki

   Jeśli włączysz nawigację w tym zegarku to 2-3 godziny i padnie. Dziękuję za taki produkt !

   • osxuser

    Forrest Gump biegał bez celu i bez nawigacji. Jak chcesz go pobić to gratuluję ale się nie uda. A W aucie będzie kompletnie nie przydatna. Bajdurzysz więc .

 • Jacek

  Procesor A5 był w iphone 4S a nie w iphone 4, pozdrawiam!

 • Blob_

  Żenada:/ jeśli to okaże sie prawda to z pewnością nie dokonam zakupu tego gadżetu ! Kupa funkcji itd itp ale trzeba wszystko wyłączyć i najlepiej na niego nie patrzeć żeby działał ;) super