Krzysiek Borek02.11.2017
Apple Watch Series 3 LTE pozwala na 7 godzin strumieniowania muzyki

watchOS 4.1 wprowadza możliwość strumieniowania muzyki z Apple Music lub radia Beats 1 za pomocą LTE.

Podstawą do działania tej funkcji jest posiadanie Apple Watch Series 3 LTE, choć ma to dość negatywny wpływ na jego baterię.

Każdy z modeli najnowszego zegarka jest w stanie odtwarzać muzykę przez 10 godzin, jednak dotyczy to wyłącznie kawałków składowanych w pamięci urządzenia naręcznego. W przypadku strumieniowania muzyki bateria wystarczy tylko na 7 godzin.

Słuchacie radia? Przez to skrócicie czas użytkowania do 5 godzin. Pamiętajcie, że Beats 1 to nie jedyne radio dostępne w Apple Music i są też inne.

Watch najgorzej wypada podczas odsłuchu, używania GPS  i LTE podczas biegania. Czas użytkowania spadnie wtedy do 3h, choć może wzrosnąć do 4, ale musicie przestać słuchać muzyki przez LTE i usługę Amerykanów.

Musicie wziąć jeszcze pod uwagę, że czas pracy z dala od ładowarki będzie się różnił w przypadku każdego użytkownika z osobna. Weźcie wtedy poprawkę na konfigurację zegarka, zasięg sieci komórkowej, jakość strumieniowania i wiele innych czynników.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • Czesc

  Wrocilem do ios 10.3.3 i teraz uaktualnienie ios 11.1 wynosi 1.2 gb czy tak powinno byc? A bylo ponad 2 gb prosze o odpowiedz dzieki

  • Henryk

   A wracając do starszego systemu wymazałeś zawartość telefonu?

   • Czesc

    Zainstalowalem ios 10.3.3 i przywrocilem dane z icloud

    • Henryk

     Możliwe, że pewne informacje zostały zachowane w pamięci urządzenia. W każdym bądź razie nie ma powodów do obaw :)

     • Czesc

      Dzięki wielkie :)

   • Czesc

    Teraz pokazuje mi, ze uaktualnienie 11.1 waży 1.19 GB

   • Czesc

    A nie powinno byc ponad 2 GB?

   • Czesc

    Wybralem plik ios 10.3.3 przez shift i uaktualnij, zainstalowalem, przywrocilem dane z icloud i teraz uaktualnienie ios 11.1 wynosi 1.19 GB a nie ponad 2 czemu?