Krzysiek Borek06.05.2016
Apple wprowadza studencką subskrypcję w Apple Music

Wygląda na to, że w przyszłym miesiącu Apple Music doczeka się totalnej przemiany, ale to nie koniec nowości związanych z usługą strumieniowania muzyki.

Autorzy wprowadzili dziś subskrypcję dla studentów, co wiąże się z obniżeniem ceny miesięcznej opłaty o 50%. Jeżeli jesteście studentami, to opłata wyniesie 4,99$, a nie 9,99$.

Subskrypcja nie jest dostępna tylko i wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych, można z niej skorzystać w Danii, Australii, Niemczech, Nowej Zelandii, Irlandii i Zjednoczonym Królestwie.

applemusic

Warto nadmienić, że wymienione powyżej kraje mają dostęp do subskrypcji od dziś, więc studenci z tych krajów nie muszą czekać na jej wdrożenie.

Jeśli obecnie korzystacie z usługi, wystarczy zmienić jej plan na studencki, poza tym można to również wybrać podczas pierwszego uruchomienia Apple Music.

Według ostatnich doniesień Apple Music będzie korzystać z biało — czarnego interfejsu i pojawią się również słowa piosenek podczas ich odtwarzania. Podobno interfejs ma być też bardziej intuicyjny w porównaniu do obecnego z lepszym zarządzaniem odtwarzaniem muzyki i pobieraniem. Wszystkie zmiany zostaną zaprezentowane za miesiąc, na tegorocznym WWDC.

Źródło: theverge.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • Bart

  Piszac o tym wypada napisac jakie kryteria trzeba spelnic

  • Natalia

   być studentem…

   • Bart

    moje high IQ tez juz na to wpadlo (np. po przeczytaniu nawet tytulu) lecz czy trzeba jakies dokumenty teleportowac?)