Krzysiek Borek27.05.2014
Apple wprowadzi Touch ID do tegorocznych modeli iPhone’a i iPada

Już wcześniej chodziły pogłoski, że Apple zamierza wprowadzić Touch ID do nadchodzących iUrządzeń.

Pan Kuo, który jest analitykiem stwierdził, że w 2014 roku Apple wprowadzi czujnik nie tylko do nowych modeli iPhone’a. TouchID dostępne będzie także dla iPada Air i kolejnego iPada mini z ekranem Retina. Kuo zazwyczaj się nie myli w swoich przewidywaniach i często pokrywają się z rzeczywistością, więc warto zoabczyć co ma do powiedzenia.

Kuo przewiduje 233% wzrost dostaw TouchID, w wyniku czego Apple będzie miało 120 milionów tych czujników. To duża ilość biorąc pod uwagę zeszły rok, gdzie wyprodukowano i dostarczono 36 milionów Touch ID.

„Wierzymy, że każde urządzenie pracujące pod kontrolą iOS, to jest iPhone z ekranem o przekątnej 4.7″ i 5.5″, a także nowe modele iPada Air i mini będą wyposażone w czujnik.

W wyniku tego zwiększy się ilość dostaw czujnika z 36 milionów w 2013 roku, wtedy gdy pojawił się 5S do 120 milionów w tym roku.”

To nie koniec informacji, czujniki mają zostać ulepszone i zajmie się tym TSMC, które na wyłączność produkuje czujnik przeznaczony dla iPhone’a 5S. Z jednego z raportów możemy się dowiedzieć, że pierwsza partia nowego czujnika już jest wysyłana do Apple.

Według Kuo nowy czujnik będzie lepiej wykonany i bardziej trwały, powodem ma być zmniejszony rozmiar i zmienione materiały z których czujnik będzie zbudowany.

Czy Apple powinno dodawać czujnik do wszystkich urządzeń mających iOS na pokładzie? Jakie jest Wasze zdanie?

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • Piotr

    Przecież to oczywiste ze ze IPad w tym roku dostanie Touch ID. Tutaj nie odkrył koła na nowo

  • 4s

    Nie powinni pchać czujnika,jak popadnie do wszystkich mobilnych produktów.