Krzysiek Borek22.03.2017
Apple wstrzymuje sprzedaż iPada mini 2

Wprowadzenie nowych produktów do sprzedaży to nie wszystko, Apple wstrzymało również sprzedaż iPada mini 2, który trafił na półki sklepowe w listopadzie 2013 roku.

Tym samym najtańszym tabletem jest obecnie iPad, a zwolennicy mniejszych konstrukcji mogą jeszcze sięgnąć po mini 4 ze 128GB pamięci wewnętrznej.

Sam przez prawie rok korzystałem z iPada mini 2 i byłem z niego zadowolony, wszystko za sprawą jego kompaktowych, jak na tablet rozmiarów. Ponadto oprogramowanie działało sprawnie, ale problemem była jego bateria. Często nie wytrzymywała dnia i sprzęt był ładowany codziennie. Nie miałem takiego problemu z iPadem 3 LTE.

Ponadto linia tabletów uległa skurczeniu, od wczoraj dostępne są Pro (9,7” i 12,9”), iPad (9,7”) i iPad mini 4. Ostatnie doniesienia mówią o wprowadzeniu kolejnego wariantu iPada Pro wyposażonego w 10,5 – calowy wyświetlacz. Kolejny reprezentant linii Pro może pojawić się na początku przyszłego miesiąca lub podczas tegorocznego WWDC, na którym powinniśmy zobaczyć iOS 11.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • as007

    iPad 3 występował w wersji LTE na rynku polskim? Czy da się u nas odpalić LTE na iPadzie 3gen?

    • krzysiekb92

      Chyba nie, bo LTE w 3 działa tylko w Australii i Canadzie. Takiego kupiłem od znajomego i było albo 3G albo H+ i to wszystko.