Krzysiek Borek26.02.2016
Apple wydało aktualizację dla Smart Keyboard, która eliminuje problemy z połączeniem

Wielu użytkowników iPada Pro donosi, że Apple udostępniło aktualizację dla dedykowanej modelowi Pro klawiatury, aby wyeliminować problemy z połączeniem.

Amerykański producent wydał nawet stosowną notatkę na oficjalnej stronie, która opisuje problem.

If your iPad Pro wakes up from time to time when it’s connected to a Smart Keyboard, here’s what to do. To solve this issue, disconnect the Smart Keyboard from your iPad Pro, and then connect it again. When iOS asks if you want to update the Smart Keyboard, tap Update.

Problem dotyczył wybudzenia iPada Pro z podłączoną Smart Keyboard, ale nie wiemy, czy wyeliminowano również inne błędy w działaniu dość drogiego akcesorium. Obecnie skrót Command + Tab ma problemy z przejściem do interfejsu wielozadaniowości i nie wiadomo, czy Apple poradziło sobie również z tym błędem.

pic

Ostateczna wersja iOS 9.3 powinna pojawić się w przyszłym miesiącu i zawiera mnóstwo poprawek przewidzianych dla iPada Pro. Po aktualizacji Command + H będzie służył, jak powrót do ekranu głównego, ale najważniejszą zmianą jest możliwość aktualizacji urządzeń peryferyjnych korzystających z Smart Connector.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek