Krzysiek Borek06.12.2017
Apple wydało nowe akcesoria dla iPhone’a i inteligentnego zegarka

Apple wczoraj po cichu wprowadziło do sprzedaży nowe paski dla ich inteligentnego zegarka. Dostępne są trzy nowe kolory, są nimi gorzka pomarańcz, neonowa cytryna i ciemny turkus.

Neonowa cytryna i gorzka pomarańcz w wersji sportowej domyka kolekcję, ponieważ te kolory są też dostępne w innych modelach opasek. Wcześniej były dostępne w nylonowej opasce i pętli. Drugi z kolorów opaski jest podobny do pomarańczowej z limitowanej edycji Hermes, która do tej pory nie była dostępna do kupienia osobno.

Nowe opaski są dostępne dla obu rozmiarów (38 i 42 mm) Apple Watch i kosztują 249 zł za sztukę. Sportowe opaski wejdą na nadgarstek o obwodzie od 130 do 200 mm, a cena dotyczy par o rozmiarze S/L i M/L. Nie musimy wydawać pieniędzy dwa razy.

Silikonowe etui dla iPhone’a 8/8 Plus i X również doczekały się nowych kolorów i są takie same, jak w przypadku inteligentnego zegarka poza galaktycznym błękitem. Do tej pory ten kolor był zarezerwowany dla skórzanego etui, a nie silikonowego.

Ceny różnią się w zależności od modelu posiadanego przez nas iPhone’a i mogą wynieść nawet 199 zł. W szczególności, gdy mamy najnowszy model X. Czas oczekiwania na etui (po zamówieniu) trwa tydzień lub dwa. W przypadku zakupu opasek czas oczekiwania na produkt wynosi dzień.

Nowe paski i etui kupicie bezpośrednio w sklepie internetowym Apple.

Źródło: apple.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek