Krystian22.01.2014
Apple zaprezentuje iPhone 6 z 4,8″ ekranem?

Choć do premiery nowego iPhone pozostało jeszcze 8-9 miesięcy, to jeden z analityków Wall Street twierdzi, że firma wybrała już rozmiar ekranu jaki pojawi się w nowym iPhone.

iPhone 6, który prawdopodobnie zostanie zaprezentowany w wrześniu będzie wyposażony w 4,8″ ekran oraz WiFi w standardzie ac. Według źródeł Apple testowało bardzo dużo rozmiarów, a zdecydowało się na nie większy niż 5″ ze względu na „niezachwiane standardy firmy Apple do używania jedną ręką”.

Oprócz informacji o sprzęcie analityk uważa, że Apple będzie realizować ważne funkcje w iOS 8. Przede wszystkim ma to być rozszerzenie obsługi TouchID oraz iBeacons. Mogą pojawić się też większe aktualizacje Map Apple. Wiele z informacji jest niepewnych, ale gdy poskładamy je wszytki do kupy okazuje się, że Apple może nas w tym roku bardzo zaskoczyć, tak sprzętem jak i oprogramowaniem.

Źródło: appleinsider.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 

@narkoman_
 • Jak wszystko wycieka to jak ma nas zaskoczyć? Znowu wszystko będzie wiadomo przed konferencją i pojawią się narzekania, że Apple się skończyło.

 • Red

  4.8 deko mało. Z jednej strony niby 5.0 to patelnia, ale daje sie normalnie używać i co ciekawe jedna ręka :) Ci z Apple jakieś małe dłonie chyba maja.

 • Andrzej Kosmala

  Apple ma rację.Używam od 3 tygodni Samsunga Galaxy Note 3.To jednak za duży 5,7 chyba Apple ma rację 4,8 to najlepszy kompromis,ale dlaczego nie zrobić także większego dla tych co mają większą dłoń?

 • Wojtek

  A ja nie życzę sobie telefonu większego niż 4,3 cale i na chwilę obecną jestem skazany na Iphona bo w tym rozmiarze na rynku nie ma nic rozsądnego.

 • Krystian Łazowski

  A ja wciąż nie chcę tak dużego telefonu i liczę na co najmniej dwa rozmiary, w tym jeden taki sam jak aktualny.