Krzysiek Borek09.07.2014
Apple zatrudniło dwie osoby pracujące nad Nike Fuelband do pracy nad iWatch

Konkurencja nie śpi i wydaje urządzenia naręczne. Czekamy już od dłuższego czasu na krok Apple w tej materii. Pojawiły się kolejne informacje, związane z urządzeniem naręcznym giganta z Cupertino.

Apple zatrudniło dwie osobo pracujące wcześniej w Nike nad opaską Fuelband, są to Ryan Bailey i Jon Gale. Zajmowali się oni wcześniej tworzeniem urządzenia, teraz zajmą się oprogramowaniem.

Pan Bailey opisał swoją współpracę z Nike na portalu LinkedIn.

„Primary responsibility is to define both the hardware and firmware architectures for Nike Digital Sport products. Additionally, I managed the development of product firmware through partner companies. Responsible for delivering firmware to validate the design in a manufacturing environment, define and implementation of custom protocols to interact with other components of the Nike ecosystem, and translate high-level product requirements into actionable, testable definitions. I personally owned the delivery of firmware for the Nike FuelBand product line.”

Apple zatrudniło wiele osób do pracy nad ich pierwszym urządzeniem naręcznym. Ostatnio był to pracownik TAG Heuer, Patrick Pruniaux. iWatch pojawi się jeszcze w tym roku, w dwóch różnych wariantach.

Źródło: iclarified.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek