Krzysiek Borek04.05.2014
Atrapa iPhone`a 6 porównana z iPhone 5s

Widzieliśmy już atrapy i porównania nowego iPhone`a z 4,7″ wyświetlaczem. Pojawia się tutaj pytanie, czy nowy iPhone będzie tak samo poręczny, jak obecny.

Plotki głoszą, że nowe urządzenie będzie posiadać wyświetlacz o przekątnej 4,7″, Apple dołoży większy wyswietlacz bez powiększania gabarytów iPhone`a, a poprzez zminimalizowanie ramek wokół wyświetlacza. Wszystko to mozna ujrzeć na zdjęciach, na których zostały porównane obydwa urządzenia koncernu z nadgryzionym jabłkiem.

1

Pierwsze, co rzuca się w oczy to niemalże identyczna szerokość urządzen, różnicą jest oczywiście to, że nowe iUrządzenie jest cieńsze od obecnego. Kolejnym elementem wyróżniającym je od siebie są zaokrąglone krawędzie iPhone`a 6.

4

Kolejną różnicą jest położenie przycisku odpowiedzialnego za uspienie/odblokowanie urządzenia, w wyniku czego użytkowanie jedną ręką będzie łatwiejsze.

2

Rezultatem zmiany położenia przycisku uspienia/odblokowania jest to, że górna część obudowy pozostaje czysta, bez jakichkolwiek przycisków.

3

To nie koniec informacji, te już nie będą bezpośrednio dotyczyć porownania, a już bardziej samego urządzenia. Dostepny będzie też iPhone z 5,5″, jednakże obecnie ma on ukazać się później.

Zbierając wszystko w całość nowe urządzenie będzie cieńsze, zminimalizowane zostaną ramki, jak i krawędzie będą zaokrąglone.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Jakub Mocarski

  Jak identyczna szerokość skoro na 2. Zdjęciu widać wyraźnie, ze atrapa jest szersza?

 • Elliott

  Identyczna szerokość?? Gdzie?

  • Alex

   Może autorowi chodziło o grubość?

   • Elliott

    Jak autor myli grubość z szerokością to…. ;-)

 • Piotr Z. 

  „Dostepny będzie też iPhone z 5,5″, jednakże obecnie ma on ukazać się później”

  Po polskiemu to to nie jest.