Krzysiek Borek03.05.2014
Atrapa iPhone’a 6 porównana z Samsung Galaxy S5

Niedawno mogliśmy ujrzeć atrapę najnowszego urządzenia giganta z Cupertino, było też wideo, które znajdziecie tutaj. Tym razem atrapa została wzięta pod lupę i porównana z Samsungiem Galaxy S5.

Zdjęcia pokazuja, jak może wyglądać urządzenie w porównaniu z konkurentami wyposażonymi w Androida.

iPhone 6 jest nieco mniejszy od konkurenta przedstawionego w porównaniu, wymiary Galaxy S5 to odpowiednio 142 x 72.5 mm. 6 generacja iPhone`a wyposażona jest w wyświetlacz 4,7″, podczas gdy konkurent posiada 5,1″. iPhone 6 będzie miał cieńsze krawędzie po bokach i zaokrąglone u góry. W wyniku czego jego użytkowanie będzie bardziej przyjazne dla użytkownika. Jeżeli chodzi o to, jak cienki jest iPhone 6 w stosunku do Galaxy S5 (8.9mm), to jest tu dosyć wyraźna przewaga na rzecz nowego iUrządzenia (6,1mm).”

1
2
3
4
5

Źródło: iclarified.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • 4s

  Proporcje samsunga są lepiej dobrane.

 • Janusz Pałucha

  Przy całym tym rozpisywaniu się o nowym iPhone dla tych co wolą użądzenia z jabłkiem te gadanie nie ma znaczenia bo i tak go kupią.. choć by był cegłą i wysyłal tylko sms’y..

  • 4s

   Lubię ten wpis,mimo tego,że jestem użytkownikiem (zdrowym na umyśle) Apple i Samsunga ;)))

   • Janusz Pałucha

    Posiadam Nokie C7 , Nokia Lumia 820 , iPhone 4 , Sony Xperia Z.. i tak.. nokia C7 poczciwy symbian z którym zawsze będzie kojarzyła mi się Nokia, Lumia 820 i WP 8.. jakoś nie mogę się przekonać do WP.. nie mogę się odnaleźć.. i mnie odrzuca.. Sony Xperia i Android.. miałem wcześniej HTC z Androidem 2.4 i to była porażka.. teraz mam Sony z Androidem 4.3 oczywiście bez porównania tel. i system ale dalej mnie wnerwia.. chociaż już mniej.. a stary poczciwy iPhone 4 działa bardzo dobrze od samego początku.. i od czasu gdy miałem wybór w sklepie między iPhone 3G a Samsungiem Omnia i wybrałem iPhone nie rozstaje się z tymi tel.
    Czytam wiele porównań,. wiele statystyk i jakoś mi się one nie kleją..bo jak można porównać iPhona z iOS który to system jest skrojony pod jednego producenta do tel. Samsunga który ma system kierowany do wielu producentów.. i nawet ich śliczne nakładki nie przekonują mnie.. jak widać samego Samsunga nie przekonuje ten system jak bawi się nad własnym..

    Dla tego jestem tym klientem który czeka z niecierpliwością na premierę iPhone 6 bo już wiem że zakupie ten model i wiem czego mogę się spodziewać po tym tel. a będzie to na pewno nie gorszy model od iPhone 5S być może taki sam tylko większy i będzie posiadał nowy procesor A8 ale mi to wystarczy i przekonuje bo nie potrzebuje tel. do bicia rekordów wydajności tylko dobry sprzęt działający na dobrym oprogramowaniu czyt. system

    Kończąc. czytam oczywiście wszystkie plotki i na początku pełno konceptów które bardziej lub mniej podobają mi się ale wydaje mi się że za mało w tych arytykułach o wnętrzu nowego iPhone bo czy wersja zielona od złotej będzie szybsza czy jak będzie miał przycisk z boku czy od góry to będzie lepiej widać na ekranie? jak na razie widzę że autorzy postów skupiają się nad wyglądem a nie tym co jest najważniejsze wnętrzem czyli hardware . i systemem software iOS + aplikacje

    Więc jak mogę mieć prośbę.. konkrety poproszę a nie odpustowe zabawki.. bo sam zacznę pisać o mydelniczkach bo tyle na razie widzimy w tych postach. .

 • 4s

  Ciągłe podniecanie wyglądem,może w końcu napiszecie coś o nowych możliwościach i mocy, nadchodzącego modelu.To chyba jest ważniejsze niż jaranie obudową i przyciskami.

 • Kotna

  Jak dla mne iphone wygląda świetnie. Napewno lepiej niż S5 :D