Krzysiek Borek22.10.2016
Auxilite – adapter pozwalający na jednoczesne ładowanie baterii i słuchanie muzyki dla iPhone 7/7 Plus

Pewnie do tej pory wiecie, że w pudełku z iPhone’em 7 jest dodawany adapter Lightning pozwalający podłączyć standardowe słuchawki do telefonu.

Jednak nie pozwala on na jednoczesne ładowanie baterii, na szczęście na pomoc przychodzi wam Auxilite.

Auxilite jest obecnie dostępny na Kickstarterze i wpinacie go do portu Lightning w telefonie, a z jednej strony możecie podłączyć kabel do ładowania/wymiany danych, a z drugiej swoje słuchawki. To na pewno nie pierwszy adapter, pozwalający na obydwie operacje na raz, ale wygląda świetnie. Nie wystaje nadto z dołu, ponieważ ma kształt cylindra, a na każdym z końców obecne jest wejście na kabel Lightning i od słuchawek.

ed88b31229714f157a83242a30994cad_original

Prywatnie nie korzystam z iPhone’a 7, ale wydaje mi się, że mógłbym mieć ciągle podłączony adapter do telefonu. Teoretycznie nie powinniśmy wyrwać przy takim używaniu portu Lightning obecnego w telefonie, ale od czasu do czasu może się to zdarzyć. Jednak dobrze, że adapter ma diodę informującą o ładowaniu baterii, dzięki niej wiadomo, co się dzieje z naszym sprzętem.

Auxilite kosztuje 9$, a jego wysyłka rozpocznie się dopiero na początku przyszłego roku. Z drugiej strony ciężko narzekać na produkt za 9$, który powstaje dzięki paru zapalonym osobom.

Źródło: bgr.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek