Krzysiek Borek14.07.2016
Bateria iPhone 7 będzie pojemniejsza w porównaniu do iPhone 6s

Podejrzewam, że dla większości użytkowników urządzeń mobilnych ważna jest żywotność i pojemność baterii. Każdy chce używać sprzętu jak najdłużej, ale często decyzje podjęte przez danego producenta się z tym rozmijają.

Na szczęście Apple ma podobno zwiększyć pojemność baterii iPhone’a 7 o 14% w porównaniu do obecnie sprzedawanego modelu (6s).

iPhone7

Do informacji dotarł OnLeaks i wygląda na to, że bateria w regularnym wariancie ma mieć 1960mAh pojemności, podczas gdy ogniwo w 6s ma tylko 1715mAh. To zdecydowanie więcej niż 1735mAh, o których wspominano w maju.

Mam nadzieję, że dzięki temu użytkownicy będą w stanie dłużej używać sprzętu z dala od ładowarki, choć większość w tej kwestii zazwyczaj sięga po model Plus (5,5 – calowy). Fablet dzięki swojej wielkości zawsze ma pojemniejszą baterię od kompaktowego wariantu.

Źródło: iclarified.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Grzegorz x

  Bateria w 6s to jakis zart i te 14% tego nie zmieni.

 • Dorian

  Grzegorz x mnie rozbawił ale ma racje

  • Grzegorz x

   To jedyny powod dla ktorego zmienilem 6s na 6s plus. 8h dzialania 6s(przy normalnym uzytkowaniu) nie jest dla mnie do zaakceptowania.

 • 14% to jakieś 3h z kawałkiem… Dobre i to. Osobiście wolałbym jednak, żeby Apple zrobiło grubszą obudowę. Nie mielibyśmy wtedy paskudnie wyglądającego, wystającego obiektywu i o jakieś 10% większą baterię.