Krzysiek Borek27.07.2017
Bateria w Mi 6 za mała? Możecie dokupić pojemniejszą

Jestem bardzo zadowolony z pojemnej, aczkolwiek niewymiennej baterii Xiaomi Mi 5s, choć jej pojemność jest mniejsza o 150mAh w porównaniu do Mi 6.

Z drugiej strony zdaje sobie sprawę, że niektórzy użytkownicy mogą narzekać na fabryczne ogniwo w najnowszym flagowcu Chińczyków. Na szczęście nic nie stoi, żeby kupić pojemniejsze ogniwa.

Według ogłoszenia jedna z Chińskich firm jest w stanie dodać pojemniejszą baterię do Mi 6. Do tego celu wykorzystują baterie Sony o pojemności 6700 mAh (33$), 7000 mAh (38$) i 9000 mAh (50$).Problem w tym, że możecie wtedy zapomnieć o pięknym, szklanym tyle Mi 6, ponieważ stracicie go bezpowrotnie. Montaż nowej baterii wiąże się z jego usunięciem, a zamiast niego mamy miejsce na baterie i etui. Łatwo dostrzec, że jakość wykonania częściowo spadnie w porównaniu do innych smartfonów.

Czas realizacji usługi wynosi do 2 do 3 dni, więc nie ma mowy o długim oczekiwaniu na swój smartfon. Tylko czy jest sens pakować do niego taką baterię, skoro straci swoje niebanalne wzornictwo i urodę?

Źródło: gizchina.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek