Krzysiek Borek11.01.2015
Battery Life – sprawdź kondycję baterii iUrządzenia

Bez wątpienia dla większości użytkowników iUrządzeń ważna jest żywotność baterii. Oczywiście są sposoby, aby ją poprawić. Ma to małe znaczenie, jeżeli nie wiemy nic o baterii w urządzeniu, które posiadamy. W tym momencie przydatny będzie program Battery Life.

Program pobierzecie z domyślnych źródeł w Cydii, dokładnie jest to repozytorium Modmyi (http://apt.modmyi.com/). Po instalacji pojawi się odpowiednia ikona na pulpicie głównym. Po uruchomieniu aplikacji zyskujemy dostęp do informacji na temat baterii w naszym iUrządzeniu.

W aplikacji znajdują się wartościowe informacje, są to odpowiednio: poziom naładowania baterii, dokładna pojemność, napięcie, cykle, temperatura i prąd rozładowania. Kolejne informacje to czas działania urządzenia podczas rozmów (2G i 3G), internet (3G i WiFi), odtwarzanie materiałów wideo, muzyki,a także czas czuwania.

Batt
Batt1

Możemy też ustawić wyświetlanie informacji na belce statusu. Mogą to być: procenty, pojemność baterii, temperatura i pozostały czas działania.

Batt3

Jeżeli chcecie zmienić informację wyświetlaną na belce statusu, wymagany będzie respring urządzenia. Warto zaznaczyć, że aplikacja dostępna jest w naszym, rodzimym języku.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek