Krzysiek Borek11.01.2015
Battery Life – sprawdź kondycję baterii iUrządzenia

Bez wątpienia dla większości użytkowników iUrządzeń ważna jest żywotność baterii. Oczywiście są sposoby, aby ją poprawić. Ma to małe znaczenie, jeżeli nie wiemy nic o baterii w urządzeniu, które posiadamy. W tym momencie przydatny będzie program Battery Life.

Program pobierzecie z domyślnych źródeł w Cydii, dokładnie jest to repozytorium Modmyi (http://apt.modmyi.com/). Po instalacji pojawi się odpowiednia ikona na pulpicie głównym. Po uruchomieniu aplikacji zyskujemy dostęp do informacji na temat baterii w naszym iUrządzeniu.

W aplikacji znajdują się wartościowe informacje, są to odpowiednio: poziom naładowania baterii, dokładna pojemność, napięcie, cykle, temperatura i prąd rozładowania. Kolejne informacje to czas działania urządzenia podczas rozmów (2G i 3G), internet (3G i WiFi), odtwarzanie materiałów wideo, muzyki,a także czas czuwania.

Batt
Batt1

Możemy też ustawić wyświetlanie informacji na belce statusu. Mogą to być: procenty, pojemność baterii, temperatura i pozostały czas działania.

Batt3

Jeżeli chcecie zmienić informację wyświetlaną na belce statusu, wymagany będzie respring urządzenia. Warto zaznaczyć, że aplikacja dostępna jest w naszym, rodzimym języku.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • Many_Matt

  Witam
  Znajdę gdzieś w Appstore podobną appke do tego programu? Chodzi mi głównie o informacje takie jak cykle ładowania. Mój iPhone 5 jest na programowej wymianie guzika oraz baterii i z czystej ciekawości chciałem posprawdzać :)

 • Rafal

  Warto byloby dodac link do app store, poniewaz aplikacji o tej nazwie jest kilka….

  • Many_Matt

   Przecież to jest apka z cydii…

  • krzysiekb92

   Tej aplikacji nie znajdziesz w App Store, jedynie w Cydii.

 • adrian

  ja sam kupiłem wczoraj baterie do iPhone 5 sam wymieniłem i działa jak ta lala 20 min mi to zajęło