Krzysiek Borek22.06.2014
Będą różne wersje iWatch?

Z raportów WSJ, jasno wynika że iWatch pojawi się z ekranami o różnych przekątnych, ale to nie koniec. Kolejną opcją mialoby być wydanie zegarka dla ludzi ceniących sobie modę, a drugi miałby być przeznaczony dla atletów.

Wiąże się to niejako z informacją, która podawała informacje, że pojawi się iWatch dla mężczyzn i kobiet (będą wyglądać inaczej). Specyfikacja byłaby taka sama, natomiast mniejszy zegarek przeznaczony by był dla pań. Poszlaką w sprawie sportowej wersji iWatcha jest Kobe Bryant, który rzekomo testuje już zegarek. Biorąc pod uwagę Healthkit i iOS8, iWatch skupi się głównie na monitorowaniu naszego zdrowia, jak i kondycji.

Jednakże może to być jeden z dwóch modeli, które mają pojawić się na rynku. Sportowy model zegarka ma posiadać kwadratowy wyświetlacz i gumowy pasek, podczas gdy drugi będzie miał zaokrąglony wyświetlacz, dodatkowo w metalowej obudowie (przynajmniej z przodu). Oczywiście obydwa modele mają wyglądać, jak zwykłe zegarki, obecnie dostępne na rynku.

OK, mogą tak wglądać, ale to nadal inteligentne zegarki. Obydwa modele będą posiadały 8GB wbudowanej pamięci na dane użytkownika. W wyniku czego po wydaniu zegarka, może się okazać,że iPody zostaną przez niego „zabite”. Niewiadomą pozostają czujniki, jakie zostaną wykorzystane przy budowie zegarka. Wiemy tylko, tyle że sportowy model będzie miał ich wiele. Będą to między innymi, czujnik tętna, czujnik temperatury ciała, ciśnienia krwi i wiele innych.


Autorem zdjęcia, które zostało użyte w tym wpisie jest Gabor Balogh.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek